Правила відвідування КП БМР «Кінотеатр ім.О. Довженко»

Правила

Правила відвідування КП БМР «Кінотеатр ім.О. Довженко»

 

ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1 Правила відвідування (надані правила) розроблені на підставі положень та вимог Конституції України, Господарського Кодексу України, Законів України: «Про захист прав споживачів», «Про авторське право і суміжні права». Усі обмеження та заборони, що містяться у правилах, встановленні з ціллю попередження та запобігання на території кінотеатру людей та предметів, що можуть бути загрозою завдання шкоди іншим відвідувачам, їхньому майну та майну кінотеатру, а також заважати негайної евакуації в разі виникнення надзвичайної ситуації.
1.2 Користуючись послугами бару та/або купуючи квиток на перегляд фільму, відвідувач погоджується з «Правилами відвідування КП БМР Кінотеатр ім.О. Довженко».
1.3 Кожен відвідувач має право, до купівлі квитка ознайомитись з діючими правилами.
 

ПРОДАЖ ТА ПОВЕРНЕННЯ КВИТКІВ

2.1 Каси кінотеатру починають свою роботу за 30 хвилин до початку першого сеансу та закінчують свою роботу через 20 хвилин після початку останнього сеансу.
2.2 Бронювання квитків здійснюється шляхом дзвінка до каси кінотеатру, надавши чітку інформацію, що до умов бронювання (час сеансу, назва фільму, бажаний ряд та місце, прізвище, за пред'явленням якого буде здійснюватись викуп відповідного бронювання).
2.3 Бронювання на квитки знімається автоматично за 20 хвилин до початку сеансу, якщо квитки не викуповуються до зазначеного часу зобов'язання з бронювання скасовуються, претензії з бронювання не приймаються.
2.4 Бронювання на квитки викуповується в загальній черзі - в разі не працюючої окремої «Каси для викупу броні» - послуги бронювання платні «5 гривень за один квиток».
2.5 Продані квитки підлягають поверненню в разі скасування фільму неякісної демонстрації з вини кінотеатру - 100%.
2.6 Повернути придбаний квиток у кіно можливо не пізніше чим за 10 хвилин до початку сеансу.
2.7 У разі запізнення на сеанс, квитки в касу не повертаються та обміну не підлягають.
2.8 Уразі втрати квитка кошти не повертаються, а також не надається дублікат квитка.
2.9 Повернення коштів за придбані квитки здійснюється з дотримання наступних вимог: - при поверненні квитка придбаного за готівку через каси кінотеатру - повернення коштів відвідувачу здійснюється у готівковій формі, у день виникнення обґрунтованої вимоги про повернення коштів, відповідно до вимог Закону України; - при поверненні квитка за який було сплачено шляхом безготівкової оплати - повернення коштів здійснюється на ту платіжну карту, з якої були сплачені кошти за квиток, у термін встановлений банком і його платіжною системою (не більше 14 днів з моменту придбання); - за бажанням адміністрації та в разі можливості на момент повернення коштів, за придбаний квиток шляхом безготівкової оплати, повернення можливо у готівковій формі.
2.10 Знижки та пільги надані законодавством України надаються тільки на фільми дозволені дистриб'юторськими компаніями за умовами відповідних договорів.
2.11 Діти до п'яти років мають право на безкоштовний перегляд фільму без надання окремого місця, за умов придбання квитка особою що супроводжує (1 супроводжуючий = 1 дитина до п'яти років).
2.12 Для отримання безкоштовного квитка для дитини до п'яти років обов'язково надати свідоцтво про народження, для підтвердження віку особи.
2.13 Якщо дорослий (супроводжуючий) приходить з двома дітьми до п'яти років він зобов'язується придбати два квитки.
2.14 Показ фільму розпочинається при наявності:
- у синьому залі 5 (п'яти) глядачів;
- у зеленому залі 2 (двох) глядачів;
- у червоному залі 2 (двох) глядачів.
У разі, якщо кількість придбаних квитків менша зазначеного (відповідно вказаній кількості глядачів для відповідного кінозалу), показ фільму скасовується, а відвідувачам повертається повна вартість сплачених квитків, або пропонується обмін квитків на інший сеанс, дату, час з такою ж вартістю квитка, або більше.
 

ВІДВІДУВАННЯ КІНОТЕАТРУ

3.1 Вхід до кінозали починається за 5-10 хвилин до початку демонстрації фільму. При вході в залу кіно-глядачі повинні пред'явити квиток контролеру - ВХІД в зал без пред'явленого квитка контролеру ЗАБОРОНЕНО!
3.2 Займати місця слід у відповідності з номером ряду і місця, зазначеного у квитку.
3.3 У разі виходу з кінозали, при вході назад відвідувач зобов'язаний пред’явити квиток, на відповідний сеанс.
3.4 Діти до п'яти років на будь-які сеанси кінофільмів без супроводу дорослих не допускаються.
3.5 Школярі, студенти, пенсіонери та учасники бойових дії мають знижки на сеанси. Для отримання такої знижки необхідно пред'явити відповідне посвідчення.
3.6 Продаж квитків здійснюється лише поряд, або через два місця, згідно зі схемою кожного кінозалу. Продаж через місце заборонено.
3.7 Повну відповідальність за зміст реклами, розміщеної на території кінотеатру несе рекламодавець. Кінотеатр несе відповідальність лише за відповідність змісту реклами за Законами України.
3.8 Здійснювати на території кінотеатру відео зйомку виключно за згодою адміністрації кінотеатру.
3.9 Перегляд деяких кінофільмів може підпадати під вікові обмеження встановлені державним агентством України з питань кіно. Відвідувачам, які за віком підпадають під вікові обмеження, може бути відмовлено у продажу квитків на такий кінофільм.
3.10 Для підтвердження віку особи, що підпадає під вікові обмеження, має бути наданий відповідний документ (оригінал), що засвідчує особу. У разі відсутності документа адміністрація має право відмовити у продажу квитка.
3.11 Білет на кінофільм з обмеженням по віку, придбаний особою та переданий особі, що не досягла відповідного віку вважається не дійсним і не підлягає поверненню чи відшкодуванню.
3.12 Адміністрація не несе відповідальність за цілісність та збереження індивідуальних речей відвідувача.
 

НА ТЕРИТОРІЇ КІНОТЕАТРУ ЗАБОРОНЕНО:

4.1 Проносити спиртні напої, наркотичні речовини та приймати їх.
4.2 Грати на території кінотеатру в азартні ігри (карти і.т.д.).
4.3 Палити в кінозалах, фойє, кафе, туалетних кімнатах.
4.4 Проносити на територію кінотеатру будь-які види вогнепальної, газової чи холодної зброї, незалежно від наявності документів, що дають право на її носіння, крім співробітників правоохоронних органів. Також заборонено проносити на територію кінотеатру отруйні, горючі та вибухонебезпечні речовини.
4.5 Відвідувати кінотеатр в брудному одязі та у стані алкогольного, або наркотичного сп'яніння.
4.6 Вносити в кінозали великогабаритну ручну поклажу.
4.7 Здійснювати в кінозалах фото, аудіо-та відео зйомку.
4.8 Смітити на території кінотеатру. 4.9 Порушувати тишу в кінозалі підчас сеансу.
4.10.Завдавати шкоди майну кінотеатру. У випадку нанесення шкоди майну кінотеатру відвідувач відшкодовує пред'явлену суму збитків у повному обсязі.
4.11 Користуватися зонами відпочинку (очікування) кінотеатру без наявності квитка на найближчий час.
4.12 Голосно слухати музику заважаючи іншим відвідувачам та порушуючи громадський порядок, у тому числі нецензурно висловлюватись, голосно розмовляти, лягати на місця для сидіння, викладати ноги на спинки крісел та на столи.
4.13 Пересуватися по території кінотеатру на скейті, велосипедах, роликових ковзанах, або інших способах не пішого пересування.
За порушення заборон, встановлених на території кінотеатру відвідувачу може бути відмовлено у обслуговуванні без будь-якого пояснення, а також відвідувач може бути випроваджений з кінотеатру без відшкодування йому грошової компенсації за куплені квитки.
 

ПРАВИЛА ВІДВІДУВАННЯ СЕАНСІВ 3D ФОРМАТУ

5.1 Відвідувач, який придбав квиток на фільм 3D формату із використанням 3D окулярів, автоматично погоджується з умовами правил відвідування та перегляду сеансу у 3D форматі.
5.2 Для перегляду фільму у 3D форматі використовуються одноразові, індивідуальні 3D окуляри, які відвідувач купує у касі кінотеатру.
5.3 Видача безкоштовно використаних 3D окулярів, відповідно до санітарних норм України суворо заборонена.
5.4 Відвідувач має право використовувати при перегляді кінофільму у 3D форматі, раніше куплені індивідуальні 3D окуляри.
 

АДМІНІСТРАЦІЯ ЗАЛИШАЄ ЗА СОБОЮ ПРАВО НА ЗМІНУ І ДОПОВНЕННЯ ПРАВИЛ ВІДВІДУВАННЯ КІНОТЕАТРУ, ЗМІНУ ЧАСУ СЕАНСІВ, А ТАКОЖ ЗМІНУ ЦІНОВОЇ ПОЛІТИКИ!!!

 

"Комунальне Підприємство Білоцерківської Міської Ради Кінотеатр імені Олександра Довженко"

м. Біла Церква
Адреса: Ярослава Мудрого 19/1
 
Телефон:
w256h2561387214964Phone2+38-(098)4690270 kievstar1 300x278
 
11 instagram live video 280  @kino_bc

11 instagram live video 280  t.me/kinobc

 
Електронна адреса:
kinoteatr-d@ukr.net
kinoteatrdov@gmail.com19971017716754453